11/11/2017

Camille Bride

https://town-of-salem.blogspot.cz/2017/11/camille-bride.html

Přezdívka hráče: Viko
Jméno a příjmení: Camille Bride
Stav: Svobodná
Rodina: 
  • Matka - Rose Clarke (mrtvá)
Zemřela při porodu.
  • Otec - Ryan Bride
Camille o svým rodičích nic moc neví, protože celý svůj život prožila v sirotčinci. Její otec jí tam odnesl před 26 lety a stihl jí dát jen jméno a jeho příjmení - Camille Bride. Dlouhou dobu potom o otci nic nezaslechla až ho jednoho dne potkala ve svém podniku. 

Rasa: Člověk
Věk: 26
Povolání/Kasta: Majitelka nevěstince/Střední třída
Náboženské přesvědčení: Nikdy nevěřila v žádné náboženství a jejich bohy či boha i když do ní v sirotčinci celou dobu vtloukaly to, že nad všemi lidmi stojí náš stvořitel bůh. 
Portrét: 
FC: Nina DobrevCamille patří k bezstarostným lidem, kteří si užívají život naplno. Nikdy to nebyla uzavřená křehká květinka ze které vyzařuje dobrota na sto mil daleko. Takovéto povahové rysy u Cami nehledejte. Většinu času lidi jen využívá a dělá ji to moc dobře. Je to sarkastická mrcha, která vás oklame, než stihnete mrknout. Laskavost? Ta od ní odkráčela hodně daleko. Na jejich obětech ji příliš nezáleží umí být milá, ale ve finále zjistíte, že to byla jen její přetvářka. Nerada ze sebe dělává chudinku a dává přednost spíš jinému druhu využívání. Na může na to jde jednou teoretickou cestou - sváděním a na ženy? Těm se snaží ukázat, že je to ta nejlepší kamarádka, kterou kdy měly, aby z nich dostala nějaké informace. Získané informace potom předává někomu, kdo ji nejlépe zaplatí. Tahle milá tvářička se dokáže pěkně člověku dostat pod kůži. Miluje velkou společnost a když může chodí na různé akce užívat si života. Nejradši tráví svůj čas ve svém nevěstinci, kde je šéfka ona. Svoji práci bere docela zodpovědně a ve všem chce mít pořádek. Do svého podniku nepouští rváče a samozřejmě žádné vzteklé manželky, protože její podnik je jako stvořený pro intimnosti manželů, kteří se snaží uniknout svým manželkám. Její osobnost se nesnažte napravit, protože ona bude vždycky tím zkaženým sirotkem, který o výchovu nikdy nestál a všechno si udělal podle sebe. 

Zlozvyky: Většinou, když je nervózní klepe botou o nějakou věc, která se nachází poblíž. 


Základní schopnosti:
▲Instinkt
▲Empatie [střední úroveň]

Schopnosti navíc: 
▲Znalost jedů [silnější]
▲Boj beze zbraně [slabší]

Zbraně:
▲Na blízko [dýka]

Nosívá ji většinou schovanou v botě, kdyby někoho napadlo ji ohrožovat život, tak ať je kdykoliv připravená. 

Její největší slabinou je hluboká voda. Nikdy se nenaučila plavat a z hluboké vody má docela dost velkou panickou hrůzu. Kdyby ji někdo do té vody hodil, nejspíš by se utopila. 


Camille měla komplikované dětství, ale jako jedna z několika se narodila zde v Salemu. O své matce nikdy moc nevěděla jenom to, že zemřela ihned po porodu a její otec ji ihned odnesl do sirotčince, protože se o ní nechtěl starat. Klasika. Bohatý muž si začal se sluštičkou a tak do dopadlo. Dětství v sirotčinci bylo pro malou Cami docela zvláštní. Moc kamarádů v sirotčinci neměla a na výchovu, kterou ji ženy ze sirotčince vedly moc nedala. Zkrátka řečeno vychovávala se sama a to možná bylo důvodem, proč se z ní stala taková mrcha. Ze sirotčince většinou utíkala mezi masu lidí a od nich získávala informace, které potom prodávala určitým lidem z vyšší společnosti. Nejspíš jim ty informace byli k užitku, nebo něco takového. Jí to bylo docela jedno, protože jediné o co jí kdy šlo byly peníze. Takto si celou dobu nepozorovaně vydělávala ze sirotčince, aby jednoho dne mohla odsud utéct a rozjet svůj vlastní podnik. Konečně žít bez omezování těch starých babek, který ji vtloukaly do hlavy, jak je důležitá víra v onoho boha, který ji byl docela dost ukradený. Po nějaké době se ji konečně podařilo vydělat určitý obnos peněz a tak konečně mohla zmiznout z toho prokletého sirotčince. Jakmile byl dostatečný klid vzala roha a slíbila si, že zde už nikdy neskončí. Svůj nový život začala, jako spoluvlastnice známého nevěstince v Salemu. Tam, kde se odehrávají intimnosti mezi ženatými či neženatými muži a necudnými ženy známými pod jedním oficiálním názvem - nevěstky. Samozřejmě zde spolu s ní začalo pracovat spoustu jejich známých. Koneckonců, jak lépe si vydělat peníze v této době?
Co se týče toho zda se ještě někdy potkala se svým otcem. Ano potkala. Přišel ji navštívit v její nové práci a Cami ho samozřejmě poznala. Měla na něj obrovský vztek, ale i přesto se ovládala. Peníze byly pro ní důležitější, než její nenávist k otci, který ji před několika lety nechal v tom hrozném zařízení - sirotčinci..


xxx


Žádné komentáře:

Okomentovat