11/22/2017

Sčítání lidu #4 ukončeno

Klid, ticho a mír.
Jen havranů křik se ozývá,
když na větvích vrby sedí
a stráží hrobů řadu.


Podzimní dny pomalu chladnou, zuby drkotají zimouhřivým, hledajících v sobě kousek životodárného tepla, zatímco myšlenky se toulají u povinností dnů budoucích, či naopak v době dávno minulé, temné, hýčkající si bolístky. Kolik mrtvých toto období opět přineslo? Kolik živých se dočká nejhladovější části roku, mlsně se olizující nad přívalem těl těch, kteří nebyli schopni se postarat o sebe a svou obětí vzdali hold královně zimě? Pláč se ozývá v jednotlivých chalupách, další rodiny se musí smířit se ztrátami ve svých řadách. Není to poprvé, nebude to ani naposled, to moc dobře ví. Salem je temné místo, nelítostné, zuřivé. A přesto zde zůstávají. Proč? Důvod znají jen oni sami.
 
Čtvrté sčítání lidu je za námi. Co k tomu dodat? Pár vytrvalých přežilo, za což jsme vděční, a ti zbylí? Někteří našli smrti, jiní jsou zapsáni jako nezvěstní. Kronikář u některých jmen přidělal křížky, do ránem prochladlé země hloubí hrobník hroby, v nichž jednou skončíme všichni. Na salemské vývěsce visí portértů a jmen obyvatel, kteří se dlouho neozvali svým rodinám nebo jejich přítomnost byla shledána jako neexistující.
 
NEZVĚSTNÍ 

https://town-of-salem.blogspot.cz/2017/10/giselle-elaina-de-beauvilliers.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/09/maisie-oakley.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/09/victoria-prudence-howard.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/07/joshua-mcgrower.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/06/agness-darcy-elizabeth-greaves.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/10/harvey-gelber.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/09/caelus.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/09/aaelle.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/10/zachariah-kenneth.html 
MRTVÍ
 
https://town-of-salem.blogspot.cz/2016/12/eleanor-brian.html
 
ZMRAŽENI V ČASE
 
https://town-of-salem.blogspot.cz/2017/02/alfie-beckerley.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/03/laurence-percival-eddington.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2016/10/jeremiah-eadwin-shelley.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/08/eunika-delven.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/07/aislinn-crane.htmlhttps://town-of-salem.blogspot.cz/2017/08/eugene-delven.html

 Vzhledem k tomu, že vám všem byl rozeslán email s informací o čistce a několik z vás se nacházelo i na chatu, nepovažuji za nutné dávat lhůtu na odebrání ze hřbitova. Váš důvod by musel být opravdu ospravedlňující, abychom vaše postavy nechali žít.

Tímto dnem budou vaše postavy předány do hřbitovního úseku a vaše přítomnost na chatu odstraněna.


Poslední slova patří vám, přeživším. S Maerliou vám velice děkujeme za vaši oddanost, trpělivost a odhodlání s námi pokračovat v budoucích dnech. Víme, že někdy není aktivita taková, jakou byste si přáli - koneckonců je to hra s myšlenkou vás do ničeho nenutit a hledat si tu hry pro své pobavení, rozvíjení fantazie a zkrácení nudy. Přesto je to pouze díky vám, že fungujeme už více než celý rok, kdy nám stojíte po boku, dodáváte nám nápady a pomáháte rozvíjet děj. 
A ač je to se mnou mnohdy těžké, vím to moc dobře, jsem ráda, že to nijak nekomentujete a pokoušíte se mě podpořit v mých rozhodnutích a dodáváte mi sílu každý den. Jsem za to velmi šťastná, protože takoví lidé se hledají jen velmi těžko.

Děkujeme.
- admin team tosalem

Žádné komentáře:

Okomentovat