11/19/2017

Sčítání lidu #4

Věděla, že bude mít teď spoustu práce. Nezastaví se ve dne v noci. Ale to nevadí. Hlavně, že se bude cítit zase spokojená. 
 Smrti si oklepala ruce, pohladila kocoura a naostřila kosu. Znovu přejela prstem po jejím ostří a když viděla pramínek červené krve, tak pochvalně pokývala hlavou. Ostrá kosa je to nejdůležitější.Nedávno jsme slavili roční výročí. Třikrát sláva, hurá, prolévejte dobré víno, je to tam! Po roce plném útrap, občasném nedostatku hráčů, ale hlavně díky komunitě, která se ukázala jako skvělá a držící pohromadě, když člověk potřeboval rameno na vyplakání. Prošli jsme si vším možným - od radostného nadšení nad novými postavami, až po hádky, které nás rozdělily, ale opět pospojovaly dohromady. Jsme rádi za každou dušičku, která si na nás najde čas, minimálně v myšlenkách, když už jí není dovoleno pobývat tu s námi po celou tu dobu. Ale hlavně jsme vděčni za vaši přízeň, neutuchající nadšení a pomoc s rozvíjením vašich příběhů.

Teď však přišel čas na tu méně příjemnou věc a tou jest čistka
Nejprve je nutno zmínit pár drobností:
 • Čistka se odehrává přibližně jednou za dva/tři měsíce, záleží na okolnostech a ty mohou být různé.
 • Jakmile se opomenete zapsat, je samozřejmě možné Vaši postavu/postavy obnovit po domluvě s některým z adminů. O obnovu lze zažádat až do sedmého dne od proběhlé čistky. 
 • Jestliže nejste aktivní a přesto si postavu nenecháte smazat, doporučujeme tohoto privilegia náležitě využít. Máme oči všude, pohlídáme si, zda necháváte svou postavu nadále zasypávat prachem. Rádi bychom však znali důvod vaší neaktivity z hlediska hraní.
 • Pojede-li na delší dobu pryč, či se jen nedostanete k počítači, bude stačit se prosbou ozvat na náš email či do info boxu po straně blogu.
Zápisy do čistky budou probíhat následovně:
 • Zapíšete svůj nick (přezdívku hráče) do komentářů pod tento článek a s ním i seznam postav, které chcete nechat (případně, které nechcete nechat).
 • Též napíšete alespoň za jednu postavu post na fóru a následně odkaz přepošlete adminovi na chatu, aby si vás odškrtnul - platí to pro všechny, kdo se vyskytují na chatu bez výjimek.
 • Pokud by vám snad z nějakého důvodu nešlo napsat svoji reakci pod článek, pak stačí se zapsat do informačního boxu/vzkazníku. Případně můžete využít chat, kde nám soukromě zanecháte zprávu. Důležité je, aby to někde bylo zapsáno.
Seznam hráčů:


Čas máte od dnešního dne do 18. listopadu.


Přežití zdar!

8 komentářů:

 1. Anonymní11/12/2017

  STRIDER
  Aragorn Strider ako moja jediná postava ostáva živá a aj (dúfajme) dlho ostane.

  OdpovědětSmazat
 2. Anonymní11/12/2017

  Mercy
  Prosím nechat Bellu, Jas, Henryho, Mayu, Seba, Clary a Peta :)
  A k božímu soudu posílám Eleanor :(
  Toť vše

  OdpovědětSmazat
 3. Alci
  Nechávám si obě, Malinché i Eleanor

  OdpovědětSmazat
 4. Anonymní11/12/2017

  Viko
  Nechávám všechny postavy Ivara, Gwen, Jamese i Camille :)

  OdpovědětSmazat
 5. Anonymní11/12/2017

  Sunny
  Nechávám všechny, tedy Silase, Caina, Isaiaha, Charlie, Quinn i Scarlett.

  OdpovědětSmazat
 6. Anonymní11/12/2017

  Deucalion
  Nechať Jonathana Shareburga aj Francoisa Cherbourga :)

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní11/12/2017

  Jack
  Nechávám Victora, Benjamina, Angel, Samanthu, Seraphine, Jimmyho... Prostě všechny. Snad jsem na nikoho nezapomněla o.O xD

  OdpovědětSmazat
 8. Anonymní11/15/2017

  Bloo
  Nechám si všechny a snad je zase opráším, takže jmenovitě Ethel, Rosette, Bruce, Miguel, Callum, Nathan a Clarisse :)

  OdpovědětSmazat