7/24/2017

Joshua McGrower

https://town-of-salem.blogspot.cz/2017/07/joshua-mcgrower.html

UBIT K SMRTI SILASEM ECCLESTONEM

Přezdívka hráče: Judy
Jméno a příjmení: Joshua McGrower
Stav: Svobodný
Rodina: Až na otce je celá rodina mrtvá.
Rasa: člověk
Věk: 26
Povolání/Kasta: Kněz, exorcista
Náboženské přesvědčení: Vzhledem k jeho povolání je jasné, že se jedná o křesťana. Není však agresivně ortodoxní, jako většina kněží jeho doby. Možná za to může jeho nízký věk spojený s mladickou naivitou a nerozvážností, ale Joshua věří, že každá duše může být vykoupena a zachráněna. Věří v to, že v každém člověku dřímá dobro a je jen pouze na člověku, zda se chytí pomocného stébla a opustí a cestu temnoty po které se mohl vydat.
Portrét: Colin O'Donoghue

https://68.media.tumblr.com/tumblr_mcbrsnTEp71qbp4vao1_500.gif

Drobné, jen při blízkém pohledu viditelné drobné jizvičky ve tvaru půlměsíců po rukou.Pokud se s ním potkáte na první pohled vám bude jasné, jaký je člověk. Vyznává filosofii, že pokud bude pastýř otevřen svým ovečkám, jeho ovečky se mu odmění stejnou otevřeností. Jen málokdy skrývá své myšlenky, nebo emoce. Je to usměvavý člověk, který nechce nikomu nikdy ublížit a raději by ublížil sobě, než aby bylo ublíženo jiné osobě.

Je to naivní muž, který stále věří v čistotu a dobro. V nikom nikdy nevidí nic zlého a možná proto mu zlí lidé nemají potřebu ubližovat. Není pro ně hrozbou, naopak jim může být značně užitečný. Jeho naivita a otevřenost dává každému šanci ho snadno oklamat a možná i zmanipulovat. Ve svojí snaze pomoci ostatním se mu párkrát podařilo i spálit. Jeho otec ho vychovával přísným proti-čarodějnickým způsobem, proto jako dítě udal svoji kamarádku, které oplývala čarodějnými schopnostmi. Z hranice se jí podařilo uprchnout, ale on si nikdy nepřestal vyčítat, že málem připravil někoho o život. Díky této příhodě se také stal exorcistou, věří, že může pomoci každému, i bez použití ohně.

Ve společnosti je to usměvavý chlapík se smyslem pro humor a pokud by na sobě neměl svůj kněžský šat není místy ani poznat, že slouží církvi. Nedělá mu problém mluvit s cizími lidmi a seznamovat se s nimi, to je podstatou jeho práce – pátrat po zplozencích pekla a navracet na za cestu Boží. Pokud mluví se ženou zaplanou v jeho očích ohníčky nejistoty. Slib čistoty nikdy v životě neporušil, a to ani letmým polibkem. Ženské plemeno mu bylo zapovězeno, a proto se jinak než otcovsky, či bratrsky ženy (a ani muže) nedotkl.

Pokud se má jeho povaha shrnout je to milý a hodný člověk s čistými úmysly. Jediným nedostatkem na duši čisté jako okvětní plátky bílé lilie je jeho naivita a neustálý strach, že svým jednání ublíží bližnímu svému.

Zlozvyky: Když je nervózní zarývá si nehty hluboko do kůže. Má z toho i pár drobných jizviček po rukou.Základní schopnosti:
Instinkt
Empatie - střední

Schopnosti navíc:
Exorcismus- vyšší
Církevní rituály - slabší

Pokud pomineme jeho naivitu a přílišnou důvěřivost najdeme u něj i další nedostatky. To co nejvíce ovlivňuje jeho život je neustálý strach z toho, že svým jednáním ublíží další osobě. Nejde mu o nějakou křesťanskou hrdost a aby neskončil v pekle, jenom strach je opravdu založený na tom, že nechce, aby kvůli němu trpěl někdo jiný. Další jeho nedostatek je klaustrofobie, můžou za to tresty jeho otce, když byl malý a výjevy (ženy křičící v ohni na hranici), které vidí ve svojí hlavě, když okolo sebe nemá dost prostoru.Až do úmrtí jeho matky a mladší sestry měl šťastné a klidné dětství. O ty přišel v jednu osudnou noc. V den, kdy se měla narodit jeho mladší sestřička přišly komplikace s porodem, které ani přivolaná porodní bába nedokázala vyřešit a tak krátce po půlnoci zahynula jak jeho matka, tak i čerstvě narozená sestra. Jeho otec se v podstatě zbláznil, obvinil ze smrti porodní bábu a zařídil jí jednosměrnou jízdenku na hranici. Od té doby se stal posedlým lovem čarodějnic, stal se inkvizitorem a svoji funkci vykonával obzvláště krutě. Joshua s ním nějaký čas žil, ale po události, kdy Joshuovou vinou málem zahynula malá holčička byl umístěn do kláštera, kde byl vychováván v lásce k bohu. O svém životě před vstupem do kláštera Joshua nemluví. Příliš se stydí za to, jak krutý je jeho otec, a hlavně za to, že málem nechal upálit na hranici svoji jedinou kamarádku. Když dospěl, tak v klášteře zůstal a vstoupil do semináře. Dozvěděl se o možnosti vyhnáni čarodějných vlastností z těla člověka a rozhodl se ji studovat dále. A tak se stal exorcistou. Jako místo svého působení si vybral právě Salem. Prý se tu soustředí mnoho temných sil, které by mohl očistit a ve skrytu duše také doufá, že právě tady by mohl nalézt jedinou osobu, kterou kdy v životě považoval za přítele i přes to, že její jméno už dávno zapomněl.
 

xxx
 


Žádné komentáře:

Okomentovat